21 Вересня, 2021 р., 14:51
Сьогодні, 21 вересня, в онлайн-режимі відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення. Члени комісії рекомендували внести зміни до штатного розпису КЗ «Центр культури та дозвілля Чопської міської територіальної громади» та розглянути прогноз бюджету Чопської міської територіальної громади на 2022-2024 роки на засіданні 8 сесії восьмого скликання Чопської міської ради, котра відбудеться 29 вересня.
18 Вересня, 2021 р., 03:03
Шановні чопівчани, шановні мешканці громади!
17 Вересня, 2021 р., 08:31
Чопська міська рада та колектив ЗДО «Казка» м. Чоп висловлює вдячність батькам за допомогу у створенні  розвивального середовища для дітей та облаштування сучасного освітнього простору – це розмальовані павільйони, різні види класиків, лабіринтів, слідів, геометричних фігур, «доріжок здоров'я».
16 Вересня, 2021 р., 09:13
На засіданні 7 сесії восьмого скликання від 31 серпня 2021 року було прийнято рішення №7 “Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки”, відповідно до якого на придбання дизельного генератору для безперебійного функціонування програмного забезпечення водозабору на підземних свердловинах по вул. Миру в м. Чоп було виділено кошти у сумі 100 тисяч гривень.