29 Вересня, 2021 р., 16:10
Сьогодні, 29 вересня, у залі засідань Чопської міської ради відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Чопський міський голова Валерій Самардак привітав активних пенсіонерів громадських організацій зі святом.
29 Вересня, 2021 р., 12:40
Сьогодні, 29 вересня, відбулося засідання 8 сесії Чопської міської ради восьмого скликання. На порядок денний було винесено 21 проєкт рішення сесії, серед яких 2 додаткових.
28 Вересня, 2021 р., 16:00
У центральній частині міста поблизу пам’ятного знаку “Полум’я миру” зарясніли різнобарвні осінні хризантеми. Нагадаємо, що навесні були висаджені пурпурові і фіалкові петунії, агератуми, жовті чорнобривці, а наприкінці осені чи взимку будуть висаджені голландські тюльпани, котрі радуватимуть око наступної весни.
28 Вересня, 2021 р., 12:25
Протягом 20-24 вересня у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 пройшла акція зі збору макулатури. Учні та вчителі спільними зусиллями зібрали більше 2 тонн паперу та картону. Переможці акції 11-Б клас, 8-Б клас, 6-Б клас, 3-Б клас отримали подарунки - солодощі та м'ячі.
28 Вересня, 2021 р., 09:21
У п’ятницю, 24 вересня, у Чопському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені відзначали 230-му річницю з дня народження видатного угорця графа Іштвана Сечені, чиє ім’я носить школа.
28 Вересня, 2021 р., 09:00
25 вересня в м. Ужгород відбувся гала-концерт арт-проєкту "Зіркове майбутнє Срібної землі" Заслуженого академічного Закарпатського народного хору з талановитими дітьми краю.  У цьому концерті взяла участь і учениця Чопської музичної школи Ребека Дзяпко.
27 Вересня, 2021 р., 13:56
У другій половині вересня у Петрівці облаштувано вуличне освітлення. Протягом цього часу була проведена повна заміна усіх ламп вуличного освітлення, облаштовано два нових світильника та прокладено близько 100 метрів СІП кабелю.