22 Квітня, 2022 р., 08:33
Шановні мешканці міста Чоп!
20 Квітня, 2022 р., 12:50
Шановні мешканці сіл Соломоново та Червоне!
18 Квітня, 2022 р., 14:24
У зв’язку з військовою агресією рф проти України та, відповідно, стрімким збільшенням кількості ВПО, Міжнародний фонд охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEКA  визначає пріоритетом надання необхідної допомоги переселенцям, а саме — дітям, жінкам, особам пенсійного віку, особам із інвалідністю, що наразі перебувають та продовжують прибувати  в західні регіони. У рамках виконання проекту УВКБ ООН спрямованого на підтримку зазначеної категорії осіб, Фонд залучений до виконання програми багатоцільової грошової допомоги ВПО, зареєстрованих у ЦНАПах. Програма фінансується УВКБ ООН. Метою програми є надання разової грошової допомоги в еквіваленті 2220 грн/місяць на одну особу.
13 Квітня, 2022 р., 11:41
Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області та його територіальні підрозділи надають  такі послуги.