Чопська міська рада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Соціальне

21 Квітня, 2022 р., 08:41
Що робити, якщо ви пережили сексуальне насильство під час війни, стали свідком цього воєнного злочину, або вам довірилася людина, яка через це пройшла
13 Квітня, 2022 р., 09:25
За ініціативою Офісу Президента України спільно з представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Міністерством соціальної політики України створено чат-бот у мережі Telegram «Дитина не сама» (@dуtуna_ne_sama_bot), який допомагає дітям у складних ситуаціях під час воєнного стану.
06 Квітня, 2022 р., 08:44
В умовах воєнного стану в Україні, масової евакуації та переміщення дітей, сімей з дітьми з населених пунктів, де ведуться активні бойові дії, значно зростає загроза життю та здоров’ю дітей, а також ризик вчинення різних форм жорстокого поводження з ними, адміністративних чи кримінальних правопорушень по відношенню до них.
23 Березня, 2022 р., 14:27
Щоб полегшити повернення до нормального життя людей, які перебували у полоні або облозі, їхнім родичам і знайомим рекомендується дотримуватися наступних правил.
22 Березня, 2022 р., 17:25
Окрім жаху втрати життя рідних та свого, втрати домівки, війна в Україні проти Росії стала основною причиною зростання такої проблеми як «торгівля людьми». Так, жертвами торгівців може стати будь-хто, незалежно від статі, віку чи статусу у суспільстві, проте більш вразливі категорії населення з вищою імовірністю попадають у пастку сучасних работорговців. До цієї категорії додалося безліч людей, які вимушено переселяються до безпечніших місць як на території самої країни, так і за її межами – таких людей більшість, чим внутрішньо переміщених осіб. За три з половиною тижні війни більше трьох мільйонів людей (за даними ОООН) були змушені втекти з України, знайти притулок в сусідніх країнах, переважна більшість з них – жінки та діти (дітей щонайменше 1,5 мільйона (за даними ЮНІСЕФ), нерідко діти перетинають кордон без супроводу). Люди, які тікають від війни, фізично та психологічно ослаблені, не знайомі зі своїм новим оточенням і дуже легко можуть стати жертвами злочинців. Практично всі кажуть одне: у страшних умовах бойових дій не можна думати логічно. Голова не працює як слід і тому частина людей, які втікають від війни, стає жертвами торговців людьми.
17 Березня, 2022 р., 14:58
У зв’язку з війною, що веде РФ проти України, багато українців залишають свої домівки в пошуках безпечних місць, в т.ч. за кордоном. Перебуваючи у відчаї і паніці, оперативно виїжджаючи за межі рідного міста, саме в такому стані і в такий період часто можна стати жертвами торгівлі людьми.

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь