Актуальне

24 Травня, 2023 р., 10:42
Жуки-блішки пошкоджують рослини із родини пасльонових, але віддають перевагу картоплі. За відсутності картоплі жуки можуть живиться на інших рослинах, навіть тих, що не належать до родини пасльонових (капусті, огірках, буряках, салаті, квасолі, різних бур’янах). Вважають, що батьківщиною жука-блішки є штат Колорадо (США). Картопляний жук поширений у всіх провінціях Канади та на більшій частині США, в Домініканській Республіці, на островах Ямайка та Пуерто-Рико, а також можуть легко акліматизуватись і в регіоні ЄОКЗР. В Україні до списку А1(відсутніх на території України) входять чотири види блішок: E. cucumeris, E.papa, E.subcrinita, E.tuberis.