Актуальне

19 Квітня, 2023 р., 10:41
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології 19 - 20 квітня на високогір’ї Закарпатської області очікується помірна снiголавинна небезпека (II рівень).
18 Квітня, 2023 р., 10:57
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології  18 - 19 квітня у високогір’ї Закарпатської області зберігається лавинна небезпека: - на сході області значна (ІІІ рівень); - на заході та в центральній частині помірна (ІІ рівень).
14 Квітня, 2023 р., 09:46
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології вночі та вранці ввечері 14-го та протягом першої половини ночі 15-го квітня по території Закарпатської області очікуються значні дощі, вночі на високогір’ї мокрий сніг. На високогір’ї пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий).
13 Квітня, 2023 р., 15:22
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології 13 - 14 квітня у високогір’ї Закарпатської області зберігається значна снiголавинна небезпека (ІІІ рівень).