Актуальне

07 Березня, 2023 р., 10:24
06 Березня, 2023 р., 10:37
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології ввечері 6 березня, вночі та вранці 7 березня, переважно в гірських районах області очікується значний мокрий сніг та сніг. Місцями налипання мокрого снігу, складні відкладення, туман, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий).
06 Березня, 2023 р., 10:33
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології 06 березня на високогір’ї Закарпатської області утримається помірна снiголавинна небезпека (II рівень). 07 березня у зв’язку зі снігопадами - очікується значна снiголавинна небезпека (ІІІ рівень).
03 Березня, 2023 р., 10:39
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології 03 - 05 березня на високогір’ї Закарпатської області очікується помірна снiголавинна небезпека (II рівень).