Актуальне

15 Січня, 2024 р., 09:31
Відтепер для перебування в прикордонній смузі завширшки 5 км від лінії державного кордону потрібно мати спеціальний дозвіл органу ДПСУ.
12 Січня, 2024 р., 10:02
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології 12-14 січня у високогір’ї Закарпатської області зберігається помірна снiголавинна небезпека (ІІ рiвень).
11 Січня, 2024 р., 09:27
Уряд ухвалив постанову за № 1384 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637 і від 8 серпня 2023 р. № 837“, якою передбачено, що пенсіонерам з числа внутрішньо переміщених осіб, які набули цього статусу до 24 лютого 2022 року та отримують пенсії через поточні рахунки в АТ “Ощадбанк“, термін проходження фізичної ідентифікації продовжено до 31 березня 2024 року.
10 Січня, 2024 р., 08:33
Шахраї виманюють кошти в людей, які організовують благодійні збори на допомогу українським військовим. Зловмисники дізнаються номер телефону організаторів зборів, телефонують і представляються працівниками служби безпеки банку або відділу фінансового моніторингу банку та запитують звідки надходять кошти на рахунок.
09 Січня, 2024 р., 15:11
Відповідно до інформації обласного центру з гідрометеорології 9-10 січня у високогір’ї Закарпатської області очікується помірна снiголавинна небезпека (ІІ рiвень).