Чопська міська рада
Закарпатська область, Ужгородський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Актуальне

09 Липня, 2025 р., 15:06
Жінка і чоловік можуть жити разом без офіційного шлюбу, але це не дає їм прав подружжя, зокрема на спадщину. За яких умов можна успадкувати майно цивільного чоловіка чи дружини — розповідають юристи системи надання безоплатної правничої допомоги(БПД).
08 Липня, 2025 р., 15:32
Профорієнтаційні та вищі навчальні заклади ДСНС запрошують на навчання. До уваги вступників перелік закладів, професій та інформації щодо вступу. Деталі за посиланням :
11 Червня, 2025 р., 11:24
Середземноморська плодова муха (Ceratitis capitata Wied.) відноситься до групи найбільш шкодочинних видів. До зони ризику потрапляють більше 70-ти видів рослин, з них: цитрусові, банан, хурма, полуниця, абрикос, яблуня, слива, черешня, виноград, томати, баклажани, тощо.
29 Травня, 2025 р., 11:43
Розпорядженням Кабінету Міністрів України від схвалено Національну стратегією подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року, метою якої є досягнення до 2030 року сталого скорочення гендерного розриву в оплаті праці шляхом створення сприятливих умов та розроблення ефективних механізмів для забезпечення прогресу у відповідній сфері.

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано