Актуальне

30 Січня, 2024 р., 09:31
Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України розпочинає публічне обговорення Концепції оновлення архітектури планувальних документів. Над розробкою концепції працювала група експертів Міністерства, Команди підтримки реформ та відновлення, проектів Surge (CLIR), EUACI, FCDO та UNDP.
26 Січня, 2024 р., 11:38
Урядова програма «Доступні ліки» – це можливість для кожного громадянина України отримати лікарські засоби, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності. Програма забезпечує право отримати безкоштовно чи з незначною доплатою ліки за рецептами особам, хворим на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та діабет 2 типу.
25 Січня, 2024 р., 17:03
Філія «Відомча воєнізована охорона» АТ «Укрзалізниця» запрошує жінок та чоловіків до команди воєнізованої охорони. Щодо більш детальної інформації можна звертатися до відділу кадрі за номером 8 (03131) 9-21-75 із понеділка по четвер з 08.00-17.00 год., у п’ятницю з 08.00-15.00 год.