24 Березня, 2022 р., 10:17
Тримаймося, українці! Вірмо у нашу армію! Обов’язково переможемо!
24 Березня, 2022 р., 08:38
«Ми всі повинні зупинити Росію. Світ повинен зупинити війну. Я вдячний кожному, хто діє на підтримку України. На підтримку свободи. Але війна триває. Терор проти мирних людей триває. Вже місяць! Так довго! Це розбиває серце мені, всім українцям і кожній вільній людині на землі. Тому я прошу вас виступити проти війни!», — звернення Президента Володимира Зеленського до українців і народів світу.
23 Березня, 2022 р., 08:37
«Будемо працювати, будемо боротись як тільки можемо. До останнього. Хоробро й відкрито. На всіх майданчиках. Із повною енергією. На результат. З усіма нашими силами. І не втомимося. Відпочинемо, коли переможемо», — звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 27-го дня війни.
22 Березня, 2022 р., 10:36
«Це був день важких подій. Важких висновків. Але це був іще один день, який наближає нас до нашої перемоги. До миру для нашої держави». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 26-го дня війни.
22 Березня, 2022 р., 08:47
«Звертаюсь до усіх українців, всюди, де ми є. Робіть усе для захисту нашої держави. Для порятунку нашого народу. Боріться. Воюйте і допомагайте. Гоніть цих рабів! Гоніть окупантів! Щоб Україна – жила. І ми всі – разом з нею. Вільна і мирна. Яку ми так любимо. Слава Україні!», — Володимир Зеленський звернувся до мешканців Херсона, Бердянська, Каховки, Енергодара, Мелітополя, Маріуполя й інших українських міст та сіл.