02 Листопада, 2021 р., 09:36
Сьогодні, 2 листопада, у закладах загальної середньої освіти Чопської міської територіальної громади відновлюється навчальний процес. Нагадаємо, що на відпочинок діти пішли у середу, 20 жовтня.
01 Листопада, 2021 р., 11:31
Сьогодні, 1 листопада, з нагоди Дня вшанування пам’яті померлих представники міської ради поклали квіти до пам’ятника “Невинно загиблим жертвам Другої світової війни”, меморіального знаку на честь поколінь залізничників, які працювали на благо нашого міста, пам’ятного знаку учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, меморіального знаку на місці старого реформаторського кладовища (вулиця Прикордонна, уздовж дамби річки Тиса), пам’ятного знаку на місці старого єврейського кладовища м. Чоп, пам’ятного знаку “Вшанування учасників бойових дій на Сході України”. Цього дня було вшановано пам’ять тих людей, які знайшли покій на чопській землі.
01 Листопада, 2021 р., 09:13
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 1 листопада у 1040 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
29 Жовтня, 2021 р., 09:58
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 29 жовтня у 1029 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
29 Жовтня, 2021 р., 09:21
У жовтні у селі Соловка облаштовано вуличне освітлення. Протягом цього часу була проведена заміна і ремонт 111 ламп вуличного освітлення, демонтовано і встановлено 1 світильник.
28 Жовтня, 2021 р., 12:43
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 28 жовтня у 1026 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
28 Жовтня, 2021 р., 11:32
Сьогодні, 28 жовтня, відбулися громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій у проєкті документу державного планування — детального плану території обмеженої вулицями Берег, Берегівська, Миру, Шевченка в м. Чоп Закарпатської області. Під час заходу розробник Ю.М. Несух розповів про основнi принципи планувально-просторової організації територiї, зокрема, зауважив про будівництво КНС №8 і комплексний благоустрій та озеленення території.
28 Жовтня, 2021 р., 10:40
Сьогодні, 28 жовтня, поблизу меморіалу “Загиблим воїнам – визволителям Чопа” відбувся мітинг-реквієм із нагоди 77-ї річниці визволення Чопа, Закарпаття та України від фашистських загарбників.  У мітингу взяли участь працівники Чопської міської ради, КЗ "Центр культури і дозвілля Чопської МТГ" і КЗ “Публічна бібліотека Чопської МТГ", вчителі Чопського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 і №2 імені Іштвана Сечені, представники депутатського корпусу, громадських організацій.
27 Жовтня, 2021 р., 14:30
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 27 жовтня у 1023 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких: