22 Жовтня, 2021 р., 09:49
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 22 жовтня у 1017 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
21 Жовтня, 2021 р., 17:38
Сьогодні, 21 жовтня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань  законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами, регламенту та депутатської етики. Депутати розглянули 4 питання порядку денного та рекомендували їх до розгляду на засіданні 9 сесії, котра відбудеться 27 жовтня.
21 Жовтня, 2021 р., 16:01
Сьогодні, 21 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Чопської міської ради. На порядок денний було винесено 23 питання, серед яких 3 додаткових.
21 Жовтня, 2021 р., 15:59
Сьогодні, 21 жовтня, працівниками відділу з питань режимно-секретної та мобілізаційної роботи, ТЕБ і НС і відділу охорони здоров’я проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання на території міста Чоп щодо можливості провадження діяльності після встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки. Зокрема, наголошено, що будуть заборонені:
21 Жовтня, 2021 р., 15:01
Учора, 20 жовтня, відбулося  підключення до нової мережі водопостачання на постійній основі будинку №1 на проспекті Залізничників. Нагадаємо, що протягом січня-травня відбулося підключення дошкільного навчального закладу “Казка”, Чопської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені, будинків №1 і №3 на вулиці Спортивній, №2, № 2 А, №2 Б, В, Г, №3, №4 на проспекті Залізничників, №3, №5, №7 на вулиці Йосипа Бокшая, №18 на вулиці Берег, №15, №17, № 19 і №21 на вулиці Миру.
21 Жовтня, 2021 р., 09:03
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 21 жовтня у 1012 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
20 Жовтня, 2021 р., 09:09
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 20 жовтня у 1009 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
20 Жовтня, 2021 р., 08:30
На засіданні 8 сесії Чопської міської ради від 29 вересня 2021 року було прийнято рішення №7 “Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Чопської міської територіальної громади на 2021-2023 роки”, відповідно до якого на 2021 рік для реалізації Програми додатково виділено кошти в сумі  300 000,0 грн.: на оплату електроенергії - 200 000,0 грн., на ремонт та технічне обслуговування іншого електричного устаткування (послуги з утримання систем вуличного освітлення) - 50 000,0 грн., на придбання та встановлення елементів системи вуличного освітлення, в тому числі (світлодіодних) ламп - 50 000,0 грн.. Разом із тим за рахунок зменшення призначень по загальному фонду "впорядкування та облаштування зелених зон по благоустрою" збільшено бюджетні призначення по загальному фонду у сумі 50 000 гривень на завдання обрізування та кронування дерев і кущів, вирізка аварійних, сухостійних та фаутних дерев.