25 Жовтня, 2021 р., 16:49
Сьогодні, 25 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку. Члени комісії обговорили 10 питань порядку денного та рекомендували їх до розгляду на засіданні 9 сесії, котра відбудеться у середу, 27 жовтня.
25 Жовтня, 2021 р., 09:34
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 25 жовтня у 1022 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
23 Жовтня, 2021 р., 10:13
Відповідно до інформації Відділу охорони здоров’я Чопської міської ради, КНП “Чопський центр первинної медико-санітарної допомоги”, Чопського відділення лабораторних досліджень Ужгородської міськрайонної філії ДУ “Закарпатський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” інформуємо, що станом на 23 жовтня у 1020 мешканців Чопської міської територіальної громади виявлено зараження коронавірусом COVID-19, із яких:
23 Жовтня, 2021 р., 08:49
Учора, 22 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та містобудування.
22 Жовтня, 2021 р., 11:58
День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці  водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право за незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.
22 Жовтня, 2021 р., 11:25
Сьогодні, 22 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, спорту, молоді і сім’ї та соціального захисту населення. Депутати рекомендували запровадження в Чопській міській територіальній громаді допомоги пацієнтам з невиліковними хворобами шляхом створення стаціонарного відділення паліативної та хоспісної допомоги; внести зміни зміни до Програми фінансової підтримки закладів первинного, вторинного рівня медичної допомоги, що розташовані на території Чопської міської територіальної громади на 2021 рік; до цільової комплексної Програми „Турбота”  на  2021 – 2022 рр.; затвердити базові мережі закладів освіти, спорту і культури.